Belizas

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Belizas parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Belizas

Belizas yra Vidurio Amerikos rytinėje pakrantėje esanti šalis, nukreipta į rytus Karibų jūra, o vakaruose ji pasižymi nepakenčiomis džiunglėmis. Prie pakrantės yra nuostabus Belizo barjerinis rifas, koralinis rifas, kurio daug salelių, vadinamų "Cay", yra žemiau jūros lygio ir puikiai tinka jūros gyvybei stebėti. Miško širdyje yra Maya imperijos griuvėsiai: "Caracol" garsėja bokšto piramidėmis, "Lamanai", su vaizdu į lagūną ir "Altun Ha", akmens metimu nuo buvusio sostinės Belizo miesto.

Jos sostinė Belmopanas. Ji ribota į šiaurę su Meksikos valstija Quintana Roo, į rytus nuo jos atsiveria Karibų jūros ir Hondūro įlankos, atitinkamai pietų ir vakarų sienos su Gibraltaro Izabalio ir Peteno departamentų.

Nesvarbu, ar jūs persikeliate į Belizą, ar ieškote nekilnojamojo turto pardavimo Belizėje ar investavimo galimybių, nekilnojamojo turto sektorius čia yra pigus, didelis ir lengvai įsigyjamas ne piliečių.

Nors bus pirkėjai, kurie ieško nekilnojamojo turto pardavimo Belizėje, o kiti, kurie ieško salos gyvenimo, vis daugiau pirkėjų nori ištirti žemyninės kilmės įvairovę.

Corozal rajone yra aktyvių expats bendruomenė, kurie vertina Meksikos artumą parduotuvių, pažintinių vietų ir medicinos paslaugų. Įlanka ir pakrantė yra gražios ir kainos yra prieinamos. Belizėje, netoli Corazal, yra daugybė nekilnojamojo turto pardavimo.

Belizo mieste ir Belmopane yra daug puikių namų ir vietovių, kuriuose galite rasti daugybės nekilnojamojo turto pardavimo Belizėje ir susipažinsite su verslo atstovais ir ambasados ​​pareigūnais.

Kajo rajone yra gražios upės, didžiulės teritorijos ir kalvos, kurios tęsiasi iki Gvatemalos sienos.

Toliau į pietus, link Punta Gorda, žmonės traukia ūkius, žvejojantys ir tolimoje vietoje. Nėra dviejų vietų yra visiškai vienodos, o veislė yra Belizo dalis!

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

"Acreage" yra 1/2 "Chunox" miesto ribose, o pusiau už miesto ribų. Kulinarinis vanduo gali būti importuojamas iš Chunox vandens linijos. Kelias į upę ...
Gražus 3 miegamasis Waterfront Villa Parduodama savininkas San Pedro, Belizas. Šis trijų miegamųjų, dviejų vonios, privati ​​Waterfront Villa bai...
Cod. 31383

Parduoda Vasarnamis, Belizas, Belize City, San Pedro, North San Pedro

306,963.69EUR
Parduoda
Vasarnamis

167.23 m²
Šis trijų miegamųjų, dviejų vonios, privati ​​Waterfront Villa baigtas sausio 2017 turi įspūdingas saulėlydžio vaizdais iš savo namų ar privačių denio...
Cod. 16934

Parduoda Sala, Belizas, Belmopan, Placencia, placencia

526,223.47EUR
Parduoda
Sala

2972.9 m²
Cool 10,5 pardavimo gražių Karibų jūros regiono šalis Belizas atogrąžų saloje. saloje įsikūręs dešimt minučių kateris nuo Placencia Belizas gražus tur...
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB